09 kwi
2020

PZPTS w walce z pandemią - podziękowania dla firm członkowskich

                                               

Członkowie naszej Organizacji niemal natychmiast aktywnie włączyli się w walkę z pandemią pomagając najbardziej potrzebującym – szpitalom. Dotychczas przekazaliśmy nieodpłatnie (zarówno w akcji koordynowanej przez biuro PZPTS, jak i bezpośrednio) ponad 100 tysięcy produktów! Co ważne, są to wyroby, na które zapotrzebowanie zgłosiły same szpitale, niezbędne do ich funkcjonowania w tym bardzo trudnym okresie.

Wśród przekazanych dóbr są kubki, miski, sztućce, worki opakowaniowe, pojemniki do transportu żywności, folie do kurtyn medycznych oraz przyłbic ochronnych. Za niesioną pomoc dziękujemy firmom:

BITTNER Packaging Sp. z o.o. Sp.k.

C2C Sp. zo.o.

CEDO Sp. z o.o.

DONKWIAT Sp. z o.o.

EUROCAST Sp. z o.o.

ERGIS S.A.

GEORG UTZ Sp. z o.o.

GUILLIN POLSKA Sp. z o.o

INLINE POLAND Sp. z o.o.

KOMPOL Sp. z o.o.

KORPORACJA KGL S.A.

NICATOR Sp. z o.o. Sp.k.

POLI

PRO-PAK JADWIGA WALO SP. Z O.O.

ZELAN Sp. z o.o.

Co godne podkreślenia, firmy zrzeszone w PZPTS przekazują również gotówkę i wspierają inne akcje – jak np. dostarczanie do szpitali posiłków czy zakupu maseczek.

W najbliższym czasie rozpocznie się również produkcja przyłbic ochronnych, które stają się artykułem pierwszej potrzeby. Zastosowanie technologii wtrysku umożliwi ich produkcję w masowej skali i nieodpłatne dostawy do najbardziej potrzebujących. O tej akcji będziemy informowali odrębnie.

Tymczasem proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania za Wasz odzew i pomoc. Umiejętność dzielenia się w tych trudnych chwilach umacnia optymizm, że pandemia wkrótce się skończy i jak najszybciej powrócimy do normalności.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Robert Szyman

Dyrektor Generalny

PZPTS