Lista członków

6G GROUP Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją opakowań. Najważniejszym założeniem powstania naszej grupy było stworzenie organizacji mogącej zapewnić najbardziej kompleksowy i najszybszy serwis dla klientów, będącej liderem w branży dystrybucji opakowań w Polsce. Firmy grupy 6G z wysoko wykwalifikowanym zespołem, z magazynami rozmieszczonymi w całym kraju, reagują błyskawicznie na potrzeby klientów lokalnych jak i partnerów sieciowych. Dzięki konsolidacji zakupów zapewniamy bardzo konkurencyjne warunki współpracy i możemy tworzyć innowacyjne produkty pod naszą marką.

AKPOL Adam Kuś  zajmuje się recyklingiem odpadów tworzyw sztucznych. Produkujemy: regranulat HDPEAKPOL - do operacji wytłaczania i rozdmuchu w kolorach: czarny, zielony, niebieski, szary oraz naturalny; regranulat PPAKPOL - do operacji wtrysku, kolory: czarny, niebieski, terakota ciemna, terakota jasna. Skupujemy odpady HDPE i PP.

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. specjalizuje się w wytwarzaniu kompleksowych rozwiązań opakowaniowych z tworzyw sztucznych, doskonale dopasowanych do wymagań naszych klientów oraz zapewniających optymalną odpowiedź na potrzeby rynku. Kluczowe technologie oparte są na przetwórstwie tworzyw: PET, HDPE, PP na potrzeby rynków: food – głównie woda i napoje jak również kosmetyków oraz chemii domowej i przemysłowej. Jesteśmy innowacyjni, wspieramy nowoczesne rozwiązania i technologie ale przede wszystkim działamy w sposób zrównoważony, z myślą o środowisku naturalnym i przyszłości następnych pokoleń.

AMHIL EUROPA Sp. z o.o. jest producentem wieczek, pojemniczków do żywności oraz słomek dla sektora spożywczego.  W ofercie znajdują się między innymi produkty z PET oraz HIPS. Firma wykorzystuje w swojej działalności „kanadyjską technologię termoformowania”.  Polski producent wchodzi w skład Grupy Wentworth Tech z Kanady. Amhil Europa rozpoczęła produkcję na polskim rynku w 2001 roku, zaczynając od produkcji wieczek do napojów z HIPS w Żarnowcu. Cztery lata później, firma zwiększyła asortyment produkcyjny w zakładzie o wieczka z PET, a w 2011 roku rozpoczęła produkcję kubków PET w swojej fabryce.

ART PLAST Sp. z o.o.  jest  producentem granulatów modyfikowanych tworzyw sztucznych (pierwotnych i wtórnych), krzesełek (siedzisk) stadionowych i tkanin technicznych z PP. W firmie obowiązuje system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Świadczmy usługi w zakresie compoundingu i regranulacji takich tworzyw jak: PET, PC, PA, PP, PE, SAN, ABS. Produkujemy detale metodą wtrysku na zlecenia indywidualne. Specjalizujemy się głównie w przerobie tworzyw konstrukcyjnych opartych na polimerach kondensacyjnych (PET, PA), wymagających wcześniejszego suszenia surowca.

ARTEK OPAKOWANIA Sp. z o.o. Producent toreb i woreczków o dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach, według indywidualnego zamówienia klienta. Istnieje możliwość wykonania nadruku firmowego metodą fleksograficzną.

ARTFOL Sp.j.  produkuje folię polietylenową LDPE z surowców pochodzących z recyklingu odpadów foliowych w postaci: taśm, rękawów, półrękawków, folii budowlanych.

BAGSTAR.pl Sp. k. to firma z bardzo bogatą ofertą opakowań i materiałów eksploatacyjnych do sklepów i lokali gastronomicznych pochodzących z wielu rejonów świata. Współpracujemy z najlepszymi producentami między innymi z Polski, z Francji, z Niemiec i Włoch, a także z Turcji i Chin. Dużą wagę w naszej działalności odgrywa organizowanie produkcji wybranych towarów ze spersonalizowanymi nadrukami. Oferujemy nadruki wykonywane w różnych technikach.

BEDEKO EUROPE Sp. z o.o. jest  producentem  oraz  dystrybutorem  komponentów  do  przetwórstwa tworzyw  sztucznych.  Międzynarodowa  obecność, dostęp  do  najnowszych  rozwiązań  oraz  minimalizacją  kosztów  z  wykorzystaniem  nowoczesnych  technik zarządzania łańcuchem dostaw pozwala nam zaspokajać wymagania cenowe oraz jakościowe klientów na całym świecie. Bedeko oferuje koncentraty barwiące, modyfikatory regranulatów, modyfikatory klasyczne oraz wypełniacze.

BILPLAST SA zajmuje się od 1977 roku przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Posiadamy nowoczesny park maszynowy obejmujący 32 wtryskarki oraz system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatami zgodności z normą ISO 9001 i IATF 16949, zarządzania środowiskowego zgodnego z normą ISO 14001 oraz zarządzania energią 50001. Produkujemy elementy do AGD oraz automotive.

BITTNER PACKAGING Sp. J. to firma rodzinna, która od 30 lat wspiera rynek HoReCa zapewniając swoim Klientom najwyższej jakości opakowania gastronomiczne. Firma Bittner to harmonia pomiędzy rodzinnymi wartościami, a korporacyjnym ładem i najwyższymi standardami jakości. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, aby pasja do jedzenia znalazła u nas godne i bezpieczne opakowanie. Wszystkie nasze produkty powstają w sposób zrównoważony z dbałością o naszych pracowników, klientów, dostawców, nasze środowisko i społeczeństwo.

C2C Sp. z o.o. zajmuje się produkcją standaryzowanych oraz personalizowanych opakowań foliowych: reklamówki foliowe, woreczki do żywności, worki na śmieci oraz worki do zastosowań przemysłowych

CELL-FAST Sp. z o.o. jest wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w Europie środkowej, opartym w 100% na polskim kapitale. Przez lata firma zainwestowała znaczne środki w nowoczesny park maszynowy, nowe technologie, a przede wszystkim w kapitał ludzki. Przeprowadzone działania dają nam dzisiaj poczucie bezpieczeństwa i pozwalają z powodzeniem funkcjonować na rynku krajowym i zagranicznym, oferując produkty najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Zespół CIRCULAR Packaging Design Sp. z o.o. tworzą specjaliści i naukowcy doświadczeni na arenie międzynarodowej w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii materiałowej i projektowania, dysponujący unikalnym know-how. Proponujemy nowe, zaprojektowane przez nas rozwiązania, zgodne z założeniami UE i spójne z ogłoszoną w styczniu 2018 roku przez Unię Europejską „Strategią dla tworzyw sztucznych”. W ramach naszej działalności nie tylko rozwijamy autorskie rozwiązania, ale również współpracujemy z naszymi partnerami przy przeprojektowaniu istniejących opakowań, tak, aby przy zachowaniu ich dotychczasowych właściwości i funkcji, były równocześnie zgodne z wytycznymi GOZ. Współpracujemy z sieciami handlowymi, producentami żywności, przetwórcami tworzyw sztucznych operującymi na rynku krajowym oraz globalnie. 

CEDO Sp. z o.o. jest częścią holdingu Cedo, posiadającego fabryki w Polsce, Anglii, Holandii i Wietnamie, zajmującego się produkcją i dystrybucją jednorazowych artykułów gospodarstwa domowego pod marką Paclan oraz pod markami własnymi klientów oraz recyklingiem domowych odpadów plastikowych i produkcją regranulatów.

COFRESCO POLAND Sp. z o.o. Manufacturing Sp. k. jest dostawcą rozwiązań w zakresie przygotowywania i przechowywania żywności. Produkty firmy sprzedawane są pod markami Toppits, Albal, Glad, Handy Bag i Bacofoil. Większość naszych produktów jest produkowana w Brodnicy od 2016 roku.  W naszym zakładzie produkcyjnym, gdzie produkowana jest większość produktów Cofresco pracuje ok. 500 osób. W 2017 roku wybudowaliśmy dodatkową halę do nowoczesnego zakładu produkcyjnego.

DESCH IPP Sp. z o.o.  producent doniczek i pojemników dla szkółkarstwa i ogrodnictwa. Spółka działała na rynku od 1991 roku pod nazwą Interplast Plastic Products Sp. z o.o. W 2020 jej właścicielem został Desch Plantpak – producent z Niderlandów. Firma zmieniła nazwę na Desch IPP Sp. z o.o. Podstawowe wyroby to szeroki asortyment doniczek i pojemników stosowanych do produkcji szkółkarskiej i ogrodniczej. Różne rozmiary i modele znajdują zastosowanie do produkcji kwiatów i roślin ozdobnych, drzew ozdobnych, sadowniczych, niektórych warzyw i owoców. Kolejne grupy wyrobów to szeroka gama tac transportowych do doniczek okrągłych i kwadratowych, wiaderka na kwiaty cięte oraz skrzynki do transportu i magazynowania produktów, w tym roślin w doniczkach.

GRUPA DOMINOPACK specjalizuje się w produkcji folii stretch oraz tulei tekturowych. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oferuje innowacyjne rozwiązania. GRUPA DOMINOPACK gotowa jest sprostać oczekiwaniom klientów hurtowych i odbiorców końcowych, oferując folię stretch jumbo, maszynową, ręczną, mini rap, tuleje tekturowe i inne materiały opakowaniowe. Sprzedaż obejmuje Polskę i Europę, a reputacja szanowanego partnera biznesowego utrzymuje się dzięki zawsze najwyższej jakości produktów. Długotrwałe relacje z klientami potwierdza liczna grupa stałych kontrahentów oraz przynależność do instytucji takich jak  Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach i Corporate Connections Polska.

DONKWIAT Sp. z o.o wytwarza doniczki ogrodnicze i produkcyjne z tworzywa sztucznego dostępne w różnych kształtach oraz wymiarach. Odpowiednia jakość wyrobów pozwala nie tylko na sprzedaz krajową, ale także zagraniczną do odbiorców w Holandii, Niemczech, Słowacji, Czechach i Rosji.

ERGIS SA  jest największym na polskim rynku producentem folii stretch PE w tym folii nanoERGIS® (rozciągliwej, stosowanej m.in. do owijania ładunków na paletach) i wiodącym producentem wyrobów z PVC: folii miękkich (izolacyjnych i specjalistycznych) i granulatów. Istotnym segmentem działalności Grupy jest produkcja twardych folii PVC, PVC/PE i PET, stosowanych do produkcji opakowań farmaceutycznych, spożywczych i technicznych, Grupa jest również producentem elastycznych laminatów do żywności oraz taśm PET (służących do wiązania średnio ciężkich i ciężkich produktów i ładunków), folii termokurczliwych PVC (służących m.in. do pakowania produktów spożywczych) oraz dystrybutorem folii BOPP (używanych głównie do produkcji opakowań). 

EUROCAST Sp. z o.o. zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu wielowarstwowychfolii giętkich z polipropylenu i polietylenu oraz folii sztywnych PET, przeznaczonych do produkcji opakowań do żywności i opakowań medycznych, a także różnych zastosowań w przemyśle. Firma świadczy również usługi metalizacji i laminacji. Obecnie fabryka zajmuje powierzchnie magazynowo-produkcyjne o wielkości 14000 m kw. EUROCAST posiada możliwości produkcyjne na poziomie 42 tys. ton rocznie oraz planuje kolejne inwestycje.

Firma EUROPAK Sp. z o.o. Sp. k. to producent opakowań foliowych znany zarówno klientom krajowym jak i zagranicznym. Na potrzeby produkcji opakowania wykorzystywana jest nie tylko folia PVC, ale także folia PP, folia PE, włóknina polipropylenowa oraz fibertex. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości opakowań foliowych oraz dystrybucji folii PCV i dodatków krawieckich. Dysponujemy bogatą ofertą opakowań, począwszy od toreb, worków aż po folię PVC, włókniny PP i taśmy suwakowe. Zajmujemy się również produkcją toreb ekologicznych o najwyższym standardzie na rynku. 

 

EWAN-FOL Sp. z o.o.  został utworzony w 2001 roku przez właściciela Z.T.Sz. WEDA oraz jego córki. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych takich jak torba koszulka, torba marketka oraz woreczek. Na wszystkich naszych opakowaniach wykonujemy profesjonalne nadruki, w tym również nadruk zdjęciowy.

FABRYKA OPAKOWAŃ Sp. z o.o.  - Jeden z najprężniej działających zakładów produkcji opakowań z  folii po wschodniej stronie Wisły. Fabryka oferuje zarówno półprodukty w postaci  taśm, rękawów z folii jak i gotowe produkty takie jak np. worki, reklamówki z  folii HDPE, LDPE, MDPE zarówno w postaci oryginałów jak i regranulatów.

Firma FAMEKS Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku. W ofercie posiada naczynia i sztućce z tworzyw sztucznych jak również naczynia szkłopodobne.. Od lat współpracuje z wieloma renomowanymi firmami. Jej produkty eksportowane są do niemal wszystkich państw europejskich, a sprzedaż eksportowa generuje ok. 70% obrotu rocznego. Firma posiada specjalistyczne, zautomatyzowane linie produkcyjne, które oparte są na całkowicie elektrycznych wtryskarkach bezolejowych.

FPH PATCAR  produkuje akcesoria nabiurkowe, wyroby do diagnostyki laboratoryjnej oraz zajmuje się kompleksowym wytwarzaniem matryc. Obecnie przeprowadzamy klientów przez cały proces powstawania produktu, począwszy od zaprojektowania, przez wytworzenie formy wtryskowej, a kończąc na jego seryjnej produkcji. Stawiamy na jakość oraz najwyższy poziom produktów stale dbając o nowoczesność oprogramowania i parku maszynowego

FOL-PLAST ZAWADKA Sp. z o.o. Sp.k. produkuje
- folie polietylenowe: LDPE, HDPE, MDPE
- worki oraz torby foliowe LDPE, HDPE, MDPE
- nadruki flexograficzne
- zajmuje się także recyklingiem  odpadów z tworzyw sztucznych

GEORG UTZ Sp. z o.o.  jest producentem pojemników transportowych, palet i wyprasek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG. Oferuje m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, kurierskie, izotermiczne, antyelektrostatyczne, opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety. Produkty Utz wytwarzane są przy zastosowaniu technologii: urządzeń wtryskowych lub/oraz w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów. Rozwiązania Utz mają zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu. Georg Utz dostarcza wyroby do m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Viessmann czy Volkswagen. Posiadamy certyfikaty: ISO 9001: 2008.

GERRESHEIMER BOLESŁAWIEC S.A. jest wiodącym globalnym partnerem branży farmaceutycznej i opieki zdrowotnej. Dzięki naszym specjalnym produktom ze szkła i plastiku przyczyniamy się do zdrowia i dobrego samopoczucia. Prowadzimy działalność na całym świecie, a około 10 000 pracowników produkuje nasze produkty na lokalnych rynkach, w pobliżu naszych klientów. Obszerne portfolio produktów obejmuje opakowania farmaceutyczne i produkty do bezpiecznego, łatwego podawania leków: długopisy insulinowe, inhalatory, mikropompy, strzykawki, fiolki do wstrzykiwań, ampułki, butelki i pojemniki na leki płynne i stałe z systemami zamykania i bezpieczeństwa, a także opakowania dla przemysłu kosmetycznego.

 

GIEROS Marcin Gieros  Nasza specjalność to nowoczesna produkcja elementów z tworzyw sztucznych, skomplikowane formy wtryskowe oraz inne wyroby dla branży motoryzacyjnej, medycznej, kosmetycznej czy spożywczej. Bezpłatnie wykonujemy dobór barwnika wg numeru PANTONE bądź RAL. Jeśli nie macie Państwo wiedzy na temat tworzyw to zapraszamy. Jeśli macie wiedzę na temat tworzyw to zapraszamy tym bardziej, może sami nauczymy się czegoś nowego.

GRANCOLOR Michał Chabior  specjalizuje się w produkcji mieszanek, pigmentów i koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych. Oferujemy także dodatki poprawiajace właściwosci wyrobów.

GRANPOL Sp. z o.o.  istnieje od 1994 roku. Wdrożyliśmy w 2004 roku system ISO 9001:2008, a od roku 2016 pracujemy w systemie ISO 9001:2015. Firma specjalizuje się w produkcji granulatów bazując na trzech podstawowych surowcach:
- polichlorek winylu- wyroby GRANWIN,
- kauczuki SBS - wyroby GRANTER
- klauczuki SEBS - wyroby GRANSEB
Wyroby naszej firmy są głównie przeznaczone dla branży obuwniczej, ale również dla sektorów motoryzacji, produkcji narzędzi budowlanych i ogrodniczych. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz gwarancja wysokiej jakosci oferowanych wyrobów zbudowały wiarygodność firmy.

GRUPA AZOTY JRCH SP. Z O.O.  jest przedsiębiorstwem usługowo-produkcyjnym świadczącym : usługi specjalistyczno-ratownicze, wykonywanie prac szczególnie niebezpiecznych, utylizacja i składowanie odpadów (w tym także odpadów niebezpiecznych) komunalnych, azbestu (firma posiada i eksploatuje około 200 ha składowisk), oczyszczanie mechaniczne, biologiczne i chemiczne ścieków przemysłowych oraz recykling tworzyw sztucznych, sprzedaż chemikaliów i konfekcjonowanie nawozów.

  • GUILLIN POLSKA Sp. z o.o. oferuje szeroki asortyment opakowań cukierniczych, garmażeryjnych, a także naczyń jednorazowych wykonanych z tworzyw o różnych właściwościach, papieru oraz aluminium. Ich głównym przeznaczeniem jest pakowanie żywności, jednak w praktyce ich zastosowanie jest niemal nieograniczone. Jesteśmy częścią Groupe Guillin z siedzibą w Ornans, we Francji.

INLINE POLAND Sp. z o.o. zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju opakowań cateringowych, jednorazowych, papierowych oraz z tworzywa sztucznego. W ofercie firmy są także naczynia z tworzyw sztucznych, sztućce i wypraski papierowe.

USEO POLSKA Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji plastikowych naczyń jednorazowych przeznaczonych do cateringu lotniczego, kolejowego, gastronomii oraz supermarketów. Firma powstała w 2007 roku,  jest firmą  w 100 % z kapitałem francuskim , należy do grupy  USEO ma  swoją siedzibę w Chilleurs-aux-Bois, 100km na południe od Paryża, powstała w 1985 roku i jest jednym z największych na rynku producentów i dystrybutorów materiałów z tworzyw sztucznych.

J.M. TRADE Zajmujemy się recyklingiem tworzyw sztucznych PET, LDPE, LLDPE, HDPE, PP, PC/ABS oraz PS. Posiadamy własny park maszynowy pozwalający na przetworzenie i dostarczenie na rynek około 500 ton/mc regranulatów i przemiałów, spełniających najwyższe wymagania jakościowe. Współpracujemy z firmami z terenu Polski oraz Europy, w tym Czech, Węgier, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Niemiec  i Holandii. Zajmujemy się również handlem i dystrybucją surowców pierwotnych tworzyw sztucznych.

KAJ Sp. z o.o. od prawie dwóch dekad dostarcza swoim partnerom różnorodnych rozwiązań opakowaniowych do zastosowań kosmetycznych i farmaceutycznych. Niezmiennie wysoka jakość, elastyczność, otwartość na Klienta – oto cechy, które pozwoliły nam zbudować trwałe, wieloletnie relacje z licznymi firmami z Polski i zagranicy. Zarówno w zakresie opakowań kosmetycznych jak i farmaceutycznych oferujemy bogate portfolio standardów oraz możliwość opracowania zupełnie nowego produktu, ściśle pod potrzeby Klienta.

KOMPOL Sp. z o.o. to firma dystrybucyjno-produkcyjna założona w 1989 roku, która specjalizuje się w dostawach do ogólnopolskich sieci handlowych i drogerii. Kompol Sp. z o.o. zajmuje się produkcją torebek i woreczków foliowych, rękawic, folii stretch, toreb termoizolacyjnych, worków na odpady oraz pojemników na żywność. W ofercie Kompol można znaleźć także torby papierowe klockowe i fałdowe oraz  papier do pakowania żywności.

KGL S.A. to dostawca granulatów tworzyw termoplastycznych (m. in. GPPS, HIPS, EPS, SBC, PPH, PCC, ABS, ASA, SAN, PA, PC, PC/ABS, PC/ASA, PMMA, POM, PPS i inne) oraz opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych, produkowanych w technologii termoformingu. Spółka swoją działalność prowadzi na terenie Polski oraz w krajach ościennych, gdzie posiada własne biura sprzedaży. Rozwój oferty produktowej na przestrzeni lat, dostosowanej do oczekiwań odbiorców, pozwolił na dynamiczny wzrost sprzedaży. Wraz ze wzrostem sprzedaży zmianie uległ status prawny firmy oraz jej siedziby. Od 2002 roku firma jest spółką akcyjną i działa pod nazwą Korporacja KGL S.A. z główną siedzibą w Mościskach koło Warszawy. W tym samym roku firma wdrożyła system jakości ISO 9002.

LAMELA Sp. z o.o. Sp.k. produkuje metodą wtrysku artykuły: ogrodnicze, kuchenne, nagrobkowe. Oferuje usługi w zakresie produkcji detali na zlecenie - wtryskarki o sile zwarcia od 86 do 1200 ton. Oferuje wykonanie form wtryskowych na zamówienie według indywidualnych potrzeb klienta.

LINPAC PACKAGING Sp. z o.o. zajmuje się produkcją opakowań dla gastronomi. Firma stanowi część Klöckner Pentaplast Group. Jesteśmy dostawcą technologii wielomateriałowych, działającym w sieci 16 zakładów i 21 biur sprzedaży w Europie i Azji, obsługujących 37 krajów. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony opakowań spożywczych. Wprowadzamy innowacje w projektowaniu i produkcji opakowań w naszych głównych sektorach rynku: produktów białkowych, piekarniczym, gastronomicznym oraz owocowo-warzywnym.

MAL-PLAST  zajmuje się produkcją regranulatów polipropylenu i polietylenu. Świadczymy usługi w zakresie mielenia, prania i granulacji odpadów tworzyw sztucznych.

MPACK POLAND Sp. z o.o. jest rodzinną firmą pracującą od 15 lat nad tworzeniem opakowań dla firm z branży kosmetycznej, parafarmaceutycznej, spożywczej oraz chemii gospodarczej. W ofercie Mpack są m. in. tuby polietylenowe (stworzone z polimerów o różnej gęstości, zapewniają odpowiednią wytrzymałość dla szerokiego spektrum zastosowań), tuby z trzciny cukrowej (ekologiczne tuby powstają z minimum 96% eko-polietylenu pozyskanego z trzciny cukrowej) czy tuby z recyklingu (Tuby PCR są produkowane z surowca odzyskanego w wyniku recyklingu plastiku pochodzącego z odpadów gospodarstw domowych UE).

MULTIPACK EUROPE Sp. z o.o. Sp. k. produkuje wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych dla branży spożywczej w trzech segmentach: kubki napojowe, mleczarstwo, cukiernictwo. Specjalizuje się w produkcji folii polistyrenowych (PS) i polipropylenowych (PP) zarówno jednobarwnych jak i kolorowych. Firma posiada ponad 20-letnią historię funkcjonowania zakładu produkcyjnego, który obecnie obsługuje firmy na terenie całej Europy. Odbiorcami Multipack Europe są zarówno koncerny międzynarodowe jak i lokalne podmioty krajowe i zagraniczne.

NICATOR Sp. z o.o. Sp.k. produkuje  folie stretch typu "cast" i "blow", folie stretch kolorowe, folię PE do pakowania żywności, opakowania typu worki różnych rozmiaraów, w tym worki na śmieci oraz woreczki HDPE do kontaktu z żywnością, torby z folii HDPE typu T-shirt, również z nadrukami oraz inne opakowania na zamówienie klienta. Zajmujemy się także recyklingiem polietylenowych odpadów technologicznych, w ofercie mamy regranulat PE.

NICRO-PLAST Sp. z o.o. to wchodząca w skład Grupy NICROMETAL firma o polskim kapitale, założona w czerwcu 2015 roku. Do głównych zadań przedsiębiorstwa należy kompleksowy proces przetworzenia tworzyw sztucznych: od odpadu do gotowego wyrobu. Wykorzystując profesjonalizm i możliwości recyclingowe firmy NICROMETAL wraz z doświadczonym zespołem w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, NICRO-PLAST oferuje klientom usługi projektowania, produkcji i montażu wyrobów gotowych.

OPEKO Dariusz Smołecki produkuje doniczki ogrodnicze i szkółkarskie z tworzywa sztucznego. W ofercie firmy znajdziecie Państwo pojemniki szkółkarskie w przeróżnych kształtach, rozmiarach i litrażach- od 2 do 100 litrów. Nasze doniczki są doceniane za świetną jakość i trwałość, a jednocześnie niską cenę. Nasze produkty dla szkółkarzy powstają z polipropylenu pochodzącego w 100% z recyklingu. Nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników pozwala nam na sprawną produkcję i szybką realizację nawet bardzo dużych zamówień.

PAPSTAR POLSKA Sp. z o.o. zajmuje się produkcją elementów dekoracyjnych z tworzyw sztucznych, w tym m. in. zastaw stołowych, ozdób do dekoracji sal i artykułów do pakowania prezentów. W ofercie firmy znajdują się również artykuły gospodarstwa domowego, środki higieniczne i opakowania spożywcze. Papstar Polska jest częścią rozpoznawalnej marki Papstar o zasięgu międzynarodowym.

PACCOR POLSKA Sp. z o.o. dostarcza innowacyjne rozwiązania opakowaniowe dla rynku konsumenckiego, spożywczego oraz gastronomicznego. Bogate doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie w projektowaniu i produkcji opakowań głównie z tworzyw takich jak PP oraz PET pozwala firmie zaopatrywać klientów w Polsce i na świecie. Priorytetem jest wdrażanie rozwiązań wspierających gospodarkę o obiegu zamkniętym. Obecnie produkcja odbywa się w 3 fabrykach na terenie Polski, w Siemianowicach Śląskich, Skierniewicach oraz Bydgoszczy. Od września 2022 roku PACCOR jest częścią grupy Faerch.

Zakład Tworzyw Sztucznych POLI jest nowoczesną firmą specjalizującą się w produkcji opakowań i akcesoriów meblowych z tworzyw sztucznych wytwarzanych metodą termoformowania. Swoje produkty kierujemy do klientów z różnych branż: meblarskiej, spożywczej, medycznej, kosmetycznej czy technicznej. Własny Dział Designu w połączeniu z zaawansowaną technologią to nasz sposób na innowacyjne realizacje dla klientów. Cały proces - od idei do gotowego produktu - realizowany jest całkowicie w dwóch zakładach produkcyjnych. Daje nam to elastyczność i pełną kontrolę nad procesem, a klientom z kolei zadowolenie z efektu. 

POLIFOLIA Sp. z o.o. jest producentem opakowań jednorazowych dla przemysłu spożywczego. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia. Wśród oferowanych produktów znajdują się m. in. kubki dla branży mleczarskiej wykonane z polipropylenu, a także polistyrenu. Wachlarz zastosowań produktów Polifolii jest jednak szerszy i obejmuje: watę cukrową i popcorn, mięso, ryby, piwo, sosy i dipy, warzywa i owoce oraz gotowe posiłki. Klienci firmy to  zakłady produkcyjne, dystrybutorzy i producenci opakowań w Polsce, Francji, Niemczech, Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Grecji, Mołdawii, i Rumuni.

POLIMARKY Sp. z o.o. Sp. k. jest polskim producentem szerokiej gamy modyfikowanych tworzyw sztucznych przeznaczonych do wytłaczania i formowania wtryskowego. Nasze produkty powstają w zakładzie produkcyjnym wyposażonym w najnowocześniejszy park maszynowy oraz centrum Badań i Rozwoju. Idea "smart compounding" wyznacza nasze kierunki badań i rozwoju. Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów nieustannie czuwa nad utrzymaniem wysokiej jakości produktów i dostosowaniem ich do wymogów ochrony środowiska.

PPH OKSAN jest producentem i właścicielem marki TermoProfi, zaawansowanych technologicznie termoizolacyjnych profili dystansowych „Warm Edge”, stosowanych w nowoczesnych energooszczędnych oknach.

PPH POLFOL  oferuje folię PEHD i PELD w postaci rękawa, półrękawa, a także taśmy. Produkuje worki z nadrukiem z foli jedno lub wielowarstwowej PELD dopuszczone do kontaktu z żywnością. Produkuje również na indywidualne zamówienie torby reklamowe z nadrukiem, oferuje także worki na odpady.

P.P.H.U. POLIPACK SP. J.  to firma istniejąca od 1992 roku. Przetwarzamy tworzywa sztuczne w technologiach wtrysku (IM), wtrysku z rozciąganiem i rozdmuchem (ISBM) i wytłaczania z rozdmuchem (EBM). Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych: polipropylenu, PET i polietylenu. Nasze opakowania mają zastosowanie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, tytoniowej i spożywczej. Świadczymy usługi zdobienia opakowań różnymi metodami oraz etykietowanie.

PRIMO Profile Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją profili i uszczelek z tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w ekstruzji (wytłaczaniu), ko-ekstruzji i post-ekstruzji profili ze wszystkich dostępnych na rynku termoplastycznych tworzyw sztucznych. Działamy w branży od 1996 r. Należymy do duńskiego koncernu Inter PRIMO.

 

PRODIGO SA świadczy kompleksowe usługi z zakresu zagospodarowania odpadów przemysłowych. Firma zapewnia klientom pełne wsparcie oraz doradztwo niezależnie od rodzaju realizowanych prac. Nasza oferta obejmuje m. in. paliwa alternatywne, przetwarzanie metali, odlewania stopów aluminium czy pirolizę. Jesteśmy innowacyjnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego przejrzysta struktura organizacyjna oraz zoptymalizowane procesy zarządzania zapewniają naszym Klientom najwyższy standard obsługi, zgodny z obowiązującymi przepisami oraz dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska naturalnego w formule „circular economy”.

PRO-PAK Jadwiga Walo Sp. z o.o.   Produkujemy reklamówki jednorazowe HDPE typu koszulka (w różnych kolorach, rozmiarach i grubości folii dostosowanej do przeznaczenia torby), torebki HDPE z wycięciem typu "fasolka", woreczki HDPE do pakowania żywności, woreczki HDPE blokowane typu "kalendarz", rękawy foliowe i worki przemysłowe, reklamówki i woreczki oksobiodegradowalne. Oferujemy także nadruki firmowe na reklamówkach i workach.

RAFPOL Opakowania Foliowe produkuje folie LDPE i HDPE. Oferujemy  półprodukty : rękaw, półrękaw, folie termokurczliwe, wkłdy do kartonów. W ofercie posiadamy takze gotowe wyroby: worki foliowe, fartuchy ochronne, arkusze folii. folie osłonowe i malarskie. Prowadzimy recykling odpadów folii.

PTS KOMPLAST zajmuje się wytwarzaniem  detali z tworzyw sztucznych - z polipropylenu, poliamidu i polistyrenu przy użyciu zaprojektowanych i wykonanych przez firmę form. Produkujemy m.in. dodatki do poligrafii, takie jak rączki i zamki do teczek; artykuły ogrodnicze - jak zapinki do pomidorów i łuczki do wzmacniania gron; obudowy do zapachów samochodowych oraz artykuły dekoracyjne.

REPLAS Recycling Plastics Sp. z o.o. oferuje re-granulaty HDPE i PP do wtrysku oraz wytłaczania o dopasowanym do technologii przetwórstwa współczynniku płynięcia oraz o dobranych do potrzeb klienta parametrach użytkowych. Firma oferuje także usługi w zakresie re-granulacji nawrotu technologicznego  wraz z modyfikacją jego parametrów. Regranulaty REPLAS poddane sprawdzonym procesom uszlachetniania nie ustępują właściwościami surowcom oryginalnym.

RSW SYSTEM Sp. z o.o. zajmuje się recyklingiem folii odpadowej. Firma znajduje się na terenie Śląska w Wojkowicach koło Katowic. Wieloletnie doświadczenie naszcyh pracowników oraz nowoczesny park maszynowy pozwala nam na przetwórstwo 500-600 ton odpadów folii LDPE miesięcznie. Produkujemy regranulat LDPE w kolorze czarnym oraz słomkowym. Dzięki współpracy z jednostkami badawczymi i akredytowanymi laboratoriami nasze produkty spełniają wysokie normy jakościowe. Produkowany przez nas regranulat jest wykorzystywany do produkcji worków foliowych oraz folii budowlanych.

Sieć Badawcza Łukasiewicz - INSTYTUT INŻYNIERII MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH I BARWNIKÓW  w Toruniu  prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe w zakresie: inżynierii materiałowej oraz technologii wytwarzania, przetwarzania, modyfikowania i stosowania materiałów polimerowych, technologii farb i lakierów, przetwórstwa, recyklingu oraz stosowania gumy i elastomerów, budowy maszyn, urządzeń, narzędzi oraz kompletnych linii technologicznych do przetwórstwa materiałów polimerowych, działalności certyfikacyjnej i normalizacyjnej, działalności szkoleniowej, ochrony własności przemysłowej oraz informacji naukowo-technicznej.

Sieć Badawcza Łukasiewicz - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ  im. prof. Ignacego Mościckiego, spadkobierca Instytutu Badawczego „Metan”, utworzonego we Lwowie w 1916 r., realizujący misję zawartą w statucie Instytutu „…prowadzenie działalności pionierskiej w kierunku pracy naukowo-twórczej nad budową przemysłu chemicznego w Polsce…”. Jest ośrodkiem badawczym spełniającym standardy  europejskie, w zakresie potencjału naukowo-badawczego oraz prowadzonych prac badawczych i rozwojowych, realizującym transfer „nauki do przemysłu”. Obecnie działania Instytutu koncentrują się na opracowywaniu nowych, innowacyjnych technologii chemicznych i modernizacji już wdrożonych procesów, na badaniach i pracach rozwojowych w zakresie: chemii, biotechnologii, rozwoju nowych technik badawczych i analitycznych, przetwórstwa tworzyw polimerowych, badaniach w zakresie strategii rozwoju przemysłu chemicznego, oraz działaniach na rzecz gospodarki i społeczeństwa. Instytut od 60 lat wydaje miesięcznik „Polimery”.

SIPEKO Sp. z o.o.  zajmuje się produkcja pro-ekologicznych worków na śmieci. Obecnie dostarczamy na rynek Polski i Europejski ponad 5000 ton worków foliowych rocznie. Nasze worki znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych, zakładach pracy, biurach, instytucjach, punktach gastronomicznych, hotelach, szpitalach itp. Wyroby nasze tworzymy ze szcególną dbałością o środowisko naturalne, w taki sposób aby nie przyczyniały się do zwiększenia ogólnej masy wytwarzanych na świecie odpadów.

SŁAWPOL sp. z o.o.  jest firmą specjalizującą się w produkcji folii polietylenowej i opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym. Folie techniczne produkujemy od 1992 r. Jesteśmy członkiem Mazowieckiego Klastra Chemicznego oraz Zachodniopomorskiego Klastra Chemicznego "Zielona Chemia". Pełne zaangażowanie właścicieli i całej kadry Sławpol-u, 25-letnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy to My.

ŚLIWA Plastic Injection Moulding Sp. z o.o. Zakres naszej produkcji obejmuje: detale produkowane dla przemysłu motoryzacyjnego i energetycznego, montaż podzespołów i przełączników samochodowych oraz wykonywanie nadruków metodą tampodruku. Zajmujemy się również produkcją i montażem części i podzespołów do maszyn rolniczych jak i również realizujemy indywidualne zamówienia klienta.

TEMPO Tomasz Skowronek działa od 2011 r i zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Produkujemy regranulat LDPE słomka i regranulat LDPE czarny. Kupujemy wysortowaną folię LDPE bezbarwną i kolorową. Świadczymy również usługi regranulacji powierzonej nam folii LDPE.

TERNAWA Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o dużych możliwościach dystrybucyjnych i produkcyjnych w sferze produkcji opakowań na wynos. Na rynku polskim i zagranicznym działamy nieprzerwanie od 2015 roku. Dzięki profesjonalnemu podejściu, stopniowemu budowaniu marki oraz doświadczeniu w branży opakowań, na przestrzeni lat ugruntowaliśmy stabilną pozycję na arenie międzynarodowej. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów tj. kubki papierowe, opakowania i tacki XPS, torby papierowe. 

TWORZYWA-MEDIA  jest wydawcą magazynu Tworzywa, który prezentuje  ekonomiczne i techniczne zagadnienia przetwórstwa tworzyw sztucznych. Czasopismo, wyłączny patron prasowy Targów Plastpol, powstaje we współpracy z włoskim czasopismem Macplas. Właścicielem tytułu pozostaje Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych, sprawujący jednocześnie ogólną kontrolę nad czasopismem oraz jego treścią merytoryczną. 

WTM Plastic Sp. z o.o. od ponad 30 lat zaopatruje polskich producentów w półprodukty tworzyw sztucznych do produkcji opakowań. Nasza oferta dotyczy surowców pierwszego gatunku, off-gradów, regranulatów, przemiałów oraz odpadów produkcyjnych. Nasza działalność opiera się na ścisłej współpracy z przetwórcami w krajach Unii Europejskiej.

Zakład Chemiczny VINYLEX Sp. z o.o. produkuje folie PVC. W ofercie ma folie biurowe twarde 0,14-0,2 mm przezroczyste oraz w 7 kolorach, folie choinkowe -folie wieńcowe, matowe oraz  z połyskiem; oferuje także folie moletowane do produkcji choinek , stroików, girland. Jest producentem folii wysokoprzeroczystych do formowania próżniowego, płyt twardych lub modyfikowanych z przeznaczeniem do druku, sztancowania na artykuły reklamowe.

ZELAN Sp. z o.o. specjalizuje sie w produkcji sztućców z tworzyw sztucznych. W ofercie takze sztućce składane , sałatkowe, pakowane w zestawy do użycia. Zelan oferuje równieź tego rodzaju produkty specjalnego przeznaczenia: łapatki do lodów, mieszadełka, widelczyki do tortu, kubeczki do kawy i inne. Firma powstała w 1977 roku. Znaczną część swojej produkcji kieruje na eksport. 

ZIKOPLAST Michał Steckiewicz to rodzinna firma zalożona w 2000 roku. Specjalizujemy się w produkcji opakowań wykonanych metodą termoformowania dla segmentu produktów spożywczych. Posiadamy certyfikat ISO. Opakowania oferowane  w szerokiej gamie kolorystycznej i pojemnościowej znajdują nabywców na rynku krajowym jak i europejskim. Naszymi odbiorcami są producenci świeżych warzyw,  w przeważającej części grzybów, polskie mleczarnie oraz hurtownie gastronomiczne. Poszukując sposobów na spełnienie zmieniających się oczekiwań konsumentów, stawiamy na elastyczność i zwiększenie zdolności do szybkiego zaspokajania potrzeb nabywców.

ZTS WEDA Zakład Tworzyw Sztucznych "WEDA" Danuta Kwaśniewska w Kętrzynie prowadzony przez pełnomocnika Władysława Kwaśniewskiego od 1984 roku jest jednym z największych producentów opakowań foliowych. Oferujemy  torby reklamowe typu marketka, rączka, podklejka, koszulka i foliopak z folii LDPE, HDPE, MDPE oraz folii 3-warstwowych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oferujemy foto realistyczne nadruki flexograficzne, cmyk-owe, pantonowy do 8 kolorów jedno i dwustronnie.