21 lis
2008

Seminarium "MATCHMAKING" 21 Listopada 2008, Londyn

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie wraz z Polskim Stowarzyszeniem Przetwórców Tworzyw Sztucznych, British Plastics Federation oraz Tarnowskim Klastrem Przemysłowym zaprasza firmy z Polski do wzięcia udziału w seminarium matchmaking’owym mającym miejsce w Londynie w dniu 21 listopada 2008.

psptsdb_57.jpg

Wielka Brytania posiada znaczący potencjał w sektorze tworzyw sztucznych przetwarzając blisko 5 milionów ton rocznie. Wartość samego przemysłu tworzywowego wynosi 18 miliardów GBP. Roczny eksport szacowany jest na 4,6 miliarda GBP.

Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno polskich jak i brytyjskich przedsiębiorstw, organizatorzy zdecydowali się na formułę imprezy „matchmaking” – bezpośrednie spotkania pomiędzy firmami zainteresowanymi współpracą. Podczas seminarium uczestnicy będą mieli możliwość szczegółowego poznania charakterystyki obydwu rynków oraz uczestniczenia w spotkaniach biznesowych uprzednio zaaranżowanych na podstawie informacji zawartych w kartach zgłoszeniowych.

Przy rosnącym zapotrzebowaniu na tworzywa sztuczne w Wielkiej Brytanii, należy wziąć pod uwagę znaczące możliwości rozwoju polskich firm specjalizujących się w wytwarzaniu oraz przetwarzaniu tworzyw.

Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną (e-mail) lub poprzez faks. 

Udział w seminarium jest bezpłatny!

Więcej informacji na temat seminarium można znaleźć na stronie http://www.london.trade.gov.pl/en/kalendarium

Prosimy o kontakt na e-mail: weh@polishemb-trade.co.uk

Organizatorzy:

British Plastics Federation www.bpf.co.uk
Tarnowski Klaster Przemysłowy www.tkp.com.pl
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie www.london.trade.gov.pl
Polskie Stowarzyszenie Przetwórców Tworzyw Sztucznych www.pzpts.pl

Do pobrania

« powrót