29 wrz
2009

Konferencja Jak skuteczniej zarządzać produkcją, aby zwiększyć zyski?

Firma I&B Consulting wraz z Microsoft organizują konferencję pt. Jak skuteczniej zarządzać produkcją, aby zwiększyć zyski? Konferencja adresowana jest do kluczowych decydentów dużych i średnich przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży chemicznej, farmaceutycznej i tworzyw sztucznych.

Celem konferencji jest dyskusja na temat zagadnień, które charakteryzują działalność przedsiębiorstwa produkcyjnego oraz zaprezentowanie dedykowanych rozwiązań informatycznych, powstałych w oparciu o system klasy ERP - Microsoft Dynamics AX, które w wielu swoich funkcjach zostały zaprojektowane do obsługi procesów specyficznych dla wspomnianych wyżej branż.

Uczestnicy wydarzenia poznają korzyści płynące z zastosowań aplikacji obsługujących procesy charakterystyczne dla działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego, zapoznają się z ich działaniem i obsługą oraz będą mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z ekspertami rozwiązań Microsoft Dynamics, którzy będą odpowiadać na pytania oraz udzielać informacji dotyczących aplikacji. Przewidziane jest również wystąpienie przedstawicieli firm, które z sukcesem korzystają z takich rozwiązań.

http://www.microsoft.com/poland/dynamics/konferencje/zarzadzanie_produkcja.mspx