16 paź
2010

Swisstech 2010 - targi dostawców i poddostawców z branży technicznych

Swisstech to najważniejsza impreza targowa w niemieckojęzycznym obszarze językowym skierowana wyłącznie do dostawców i poddostawców komponentów i rozwiązań systemowych wykorzystywanych w branżach technicznych.

psptsdb_63.jpg

Zakres tematyczny targów obejmuje: wytwarzanie i obróbkę tworzyw sztucznych, obróbkę metali, materiały i półfabrykaty, obróbkę cieplną, narzędzia, informatykę, badania i usługi.

Idealna lokalizacja na styku trzech państw: Szwajcarii, Francji i Niemiec stwarza warunki do rozwoju kontaktów handlowych i pozwala również na dotarcie do rynków krajów sąsiednich, szczególnie Alzacji i południowych Niemiec.

Targi Swisstech odbędą się już po raz piętnasty. Poprzednią edycję odwiedziło 23 500 osób, w tym prawie 20% z zagranicy. Na powierzchni 44 tys. m² swoje produkty zaprezentowało 630 wystawców przede wszystkim ze Szwajcarii, Niemiec i Francji, jak również z innych krajów europejskich.

Dla wystawców biorących udział w targach Swisstech 2010, Targi Szwajcarskie (MCH Group) przygotowały specjalny pakiet zniżkowy „BeneFit”, który obejmuje powierzchnię wystawową, budowę stoiska, wpis do katalogu i większość usług niezbędnych wystawcy.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.swisstech2010.ch

Już po raz trzeci na targach Swisstech planowane jest Stoisko Polskie, na którym wspólnie zaprezentują się firmy z Polski.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą, partnerem MCH Group.

kk@swisschamber.pl