03 paź
2013

Targi MSV

W dniach od 3 do 7 października w brneńskim Centrum Wystawienniczym odbędą się 53. Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV. Jest to największe wydarzenie targowe w Republice Czeskiej, a zarazem ważne miejsce spotkań dla przedstawicieli branż przemysłowych z Europy Środkowej.

Swoją ofertę na Targach MSV i towarzyszących im wystawach co roku prezentuje łącznie ponad 1,5 tys. firm z całego świata, a ekspozycja obejmuje około 50 tys. m.kw. powierzchni wystawienniczej. Zajęte są niemal wszystkie pawilony, jak również powierzchnia zewnętrzna. Targi odwiedza około 70 tys. gości, w tym blisko 10 proc. stanowią zwiedzający zagraniczni z 59 krajów.

Strukturę targów tworzy 10 specjalistycznych sekcji, odpowiadających dokładnie wszystkim kluczowym gałęziom przemysłu, od przemysłu wydobywczego po ekotechnologie, badania i rozwój. Nomenklatura obejmuje m.in. materiały i komponenty dla przemysłu maszynowego, górnictwo, hutnictwo, odlewnictwo, przemysł szklarski i ceramiczny, napędy, hydraulikę i pneumatykę, techniki chłodzenia i klimatyzację,tworzywa sztuczneprzemysł gumowy i chemiczny, narzędzia, obróbkę cieplną i powierzchniową, energetykę i elektrotechnikę, elektronikę, automatyzację, technikę pomiarową, ekotechnikę oraz wszelkiego rodzaju usługi.Poniżej także informacja dla ewentualnych wystawców.

Do pobrania

« powrót