30 maj
2011

PET XII Konferencja CEEPET

Główny meeting  odbiorców i dostawców PET

Konferencja  CEEPET -XII edycja wraca do Krakowa z udziałem  spikerów  Danone, Coca-Cola  oraz  wielu innych uczestników

Coca Cola i Danone ,jedni z najważniejszych użytkowników PET, potwierdzili swoje prezentacje na konferencji  CEEPET & Balkans Markets, planowanej na  30-31 Maj 2011.12 konferencja  CMT  dotycząca  Centralnej I Wschodniej Europy oraz Rynków Bałkańskich na temat PET jest wiodącym wydarzeniem odwiedzanym  przez szerokie grono uczestników całego łańcucha dostaw branży  PET –począwszy od dostawców surowców skończywszy na końcowych użytkownikach z całego świata .Konferencja przyciąga corocznie około 120 delegatów międzynarodowej społeczności.Impreza była już organizowana poprzednio w : Pradze,Budapeszcie,Krakowie,Moskwie,Petersburgu,Słowenii,Wilnie,Warszawie,Odessie,Wiedniu i Istambule.      Doceniając znaczny rozwój rynku w Polsce konferencja wraca do Krakowa .

Agenda tego roku przewiduje szerokie spektrum  wystąpień odnośnie tematu głównego ,jakim jest “Krytyczny niedobór surowca PET, Wyzwania  odnośnie zaopatrzenia w surowiec, Spojrzenie na  sytuację w regionie.

Główne tematy :

  •  Ostatnie projekty i działania w regionie dotyczące PET, Globalne spojrzenie na rynek,
  •  Rynek recyklatu PET  oraz problem ograniczonych zasobów dla recyklingu PET na Rynku Europejskim,
  •  Dostępność surowców oraz  rozwój w zasobach surowcowych dla Bio PET, 
  •  Innowacje  technologiczne  począwszy od preform ,a skończywszy na powłokach barierowych.

 

Oprócz Coca-Coli I Danone także inni eksperci potwierdzili uczestnictwo w tym prestiżowym panelu .Między innymi : Artenius (APPE), Hanex, Terrachim Nextek, PCI, Nexant, Belu Water, KHS, S & S, Petainer, UNM International  I inni.

Jak w poprzednich latach wydarzenie jest  specjalnie przygotowane dla uczestników   związanych z następującymi działalnościami : producenci/dostawcy  surowca  PET, dostawcy surowca ( PX/PTA/ MEG ), producenci polimerów, firmy handlowe, przetwórcy, producenci preform, projektanci, dostawcy technologii wraz z dostawcami  maszyn ,począwszy od technologii rozdmuchu ,preform do wtrysku, systemy automatyzacji itd., firmy recyklingowe, konfekcjonerzy butelek, właściciele marki. 
Konferencja  także daje  wyjątkowe możliwości   spotkania oraz nawiązania kontaktów z managerami wyższego szczebla  na płaszczyźnie biznesowej . Pakiety sponsorskie  także dostępne.

Rejestracja  obecnie się rozpoczyna. Jeżeli chcecie Państwo znaleźć więcej informacji zapraszamy na stronęwww.cmtevents.com lub prosimy o przesłanie maila do  Hafizah na   hafizah@cmtsp.com.sg lub Carmen na carmen@cmtsp.com.sg .  

  • Partner wspierający : Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych