10 paź
2023

64. Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV to wiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej. Publiczność odwiedzająca targi jest wysoce profesjonalna. Prawie 80% procent gości targowych stanowią osoby decyzyjne mające wpływ na inwestycje, 1/3 z nich należy do najwyższej kadry zarządzającej.

Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej.

Tematem przewodnim MSV jest Przemysł 4.0 i Fabryka Cyfrowa, czyli digitalizacja produkcji — jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Inny wyróżniony temat to gospodarka o obiegu zamkniętym — zarządzanie zasobami materiałowymi. Jest to trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, i w tym kierunku będzie podążać dostosowanie przemysłu i handlu.

W roku 2023 równolegle do Targów MSV odbędą się inne salony specjalistyczne: Targi TRANSPORT A LOGISTIKA oraz ENVITECH.  

Międzynarodowe Targi Maszynowe to jedna z najbardziej znanych imprez targowych w Republice Czeskiej ciesząca się ogromny zainteresowaniem przedstawicieli świata polityki i mediów. Nieodłączną częścią Targów MSV jest znakomity program towarzyszący, na który składają się specjalistyczne konferencje, seminaria i warsztaty zapewniające zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom dostęp do bieżących zagadnień technicznych, biznesowych i ekonomicznych.

MSV to stabilna marka z ponad 60-letnią tradycją.