26 wrz
2022

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, 26-28 września

Targi Taropak to jedne z najbardziej rozpoznawalnych targów opakowaniowych w Polsce. Od lat wydarzenie przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających. W 2022 roku Targi Taropak odbędą się w dniach 26-28 września. Dowiedz się więcej na temat tegorocznej edycji wydarzenia.

Kolejna edycja Targów Taropak ponownie będzie idealnym miejscem na wymianę doświadczeń wśród profesjonalistów z branży opakowaniowej. Targi uświetni wielu wystawców oferujących maszyny, opakowania czy etykiety dla branży.

 - Podczas tegorocznej edycji Targów Taropak postawimy na mocny sektor maszynowy i rozwiązania związane z szeroko rozumianą automatyzacją, robotyzacją i digitalizacją. Ponadto planujemy kolejne działania wzmacniające i jeszcze bardziej wyróżniające Taropak w branży opakowaniowej – informuje Hanna Zdrojewska, dyrektor Targów Taropak.

 Branżowe spotkania

W tym roku po raz kolejny nie zabraknie merytorycznych wydarzeń towarzyszących, które uzupełniają każdą edycję Targów Taropak. W 2022 r. odwiedzający targi będą mogli uczestniczyć w trzeciej edycji Konferencji E-commerce, która od kilku lat przyciąga tłumy słuchaczy, stanowi idealną okazję do spotkania z ekspertami z dziedziny e-handlu, opakowań w e-commerce, logistyce i magazynowaniu, a także zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Podczas drugiej edycji Taropak Design m.in. przedstawione zostaną najnowsze trendy w surowcach do produkcji opakowań, eksperci opowiedzą jak powinna wyglądać sprzedaż designerskiego opakowania, na czym polega storytelling w opakowaniu czy zdradzą czym jest unboxing. W programie konferencji znajduje się również debata na temat przyszłości branży opakowań i kierunków jej rozwoju.

Jak co roku Taropak uświetni również konferencja organizowana przez Polską Izbę Opakowań, na której zaproszeni eksperci omówią wyzwania i nowe możliwości w branży opakowań.

 Moc bloku targowego

Kolejna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 26-28 września 2022 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich w towarzystwie Targów Polagra.

Więcej na temat Targów Taropak: https://www.taropak.pl/

 

Do pobrania

« powrót