06 paź
2020

Targi PLASTPOL

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL  to największe targi w Europie Środkowo-Wschodniej związane z branżą tworzyw sztucznych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-9 października 2020.

Targi PLASTPOL zapisały się już na stałe w kalendarzu największych, cyklicznie odbywających się wydarzeń w Targach Kielce. Poprzednie edycje przedsięwzięcia, w sposób bardzo wyraźny pokazały, jak duże zainteresowanie na całym świecie wzbudza przewodni temat wydarzenia.

W programie przedsięwzięcia tradycyjnie nie zabraknie specjalistycznych konferencji oraz paneli dyskusyjnych, podczas których zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym produkcji form wtryskowych, optymalizacji procesu produkcyjnego.

Jednym z głównych punktów przedsięwzięcia będzie również przekazanie przez specjalistów najważniejszych informacji o zmianach w prawie, nowościach w branży oraz o ograniczeniach w stosowaniu niektórych surowców.

W halach targowych można będzie podziwiać automatyczną produkcję. Na oczach zwiedzających powstaną między innymi kubki czy doniczki do kwiatów. Wystawcy w ten sposób ukażą precyzję, sprawność oraz uniwersalność prezentowanych podczas targów nowoczesnych maszyn.

PLASTPOL to nie tylko najnowsze technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na targach pojawią się także wystawcy z segmentu opakowań, wzornictwa, tworzywa sztucznego, przetwórstwa gumy.

W ubiegłym roku padł rekord zarówno pod względem wystawców, jak i zwiedzających. Od 28 do 31 maja w 7 halach wystawienniczych Targów Kielce można było spotkać 910 wystawców (2018 r. – 812) z 42 krajów świata (2018 r. – 39). Na powierzchni ponad 17 500 metrów kwadratowych prezentowali się liderzy z 4 kontynentów. W ciągu 4 targowych dni wydarzenie odwiedziło 19 760 specjalistów branży. Ponad 50 procent wystawców targów PLASTPOL 2019 stanowili przedsiębiorcy zagraniczni.

Targi PLASTPOL to miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu ciekawych nowości i debiutów firm.

Zapraszamy od 6-9 października 2020 do Targów Kielce.

Więcej informacji na stronie https://www.targikielce.pl/plastpol