16 paź
2018

KOMPOZYT-EXPO

KOMPOZYT-EXPO-2018-LOGO.jpgNa terenie Targów w Krakowie odbędzie się już 9 edycja Międzynarodowych Targów  Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® . PZPTS objął po raz kolejny tę imprezę honorowym patronatem. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku lat to obowiązkowy punkt w biznesowym kalendarzu. To wiodąca platforma spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej; propagują nowoczesne standardy technologiczne, służą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań; to blisko 300 000 zł netto przeznaczonych na kampanię promocyjną Wystawców.

Nieustanny monitoring światowych trendów i potrzeb uczestników targów, a także współpraca z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych, pozwala Organizatorom rozwijać formułę wystawy. W efekcie tych działań w tym roku rozszerzony został profil Wystawców o Strefę LAB-CONTROL, w której zaprezentują się m.in. producenci i dystrybutorzy akcesoriów laboratoryjnych, aparatury do badań własności kompozytów czy sprzętu kontrolno-pomiarowego.

Do pobrania

« powrót